AKADEMIA ZDROWIA

MASAŻ ŁÓDŹ

WIZYTY UMAWIAMY TELEFONICZNIE

 tel. 790 731 253

tel.791 842 977

MASAŻ KLASYCZNY 

MASAŻ KLASYCZNY jest najpopularniejszym rodzajem zabiegu. Uważany jest za podstawę masażu leczniczego. To metoda leczenia fizykalnego przyczyn i objawów chorobowych, wywiera bezpośredni i pośredni wpływ na organizm. Najnowsze badania wykazały, że jest najskuteczniejszą metodą leczenie narządów ruchu. Uważany jest za integralną część odnowy biologicznej.​​

MASAŻ ŁÓDŹ

MASAŻ RELAKSACYJNY 

MASAŻ RELAKSACYJNY ma rewelacyjny wpływ na organizm ludzki, wycisza,odpręża, poprawia samopoczucie, jest nieoceniony w leczeniu nerwic i stanów depresyjnych. To sposób na odpoczynek, regenerację sił i walkę z codziennym przemęczeniem.

MASAŻ ŁÓDŹ

MASAŻ TWARZY

MASAŻ TWARZY zabiegi, dające zadowalające efekty w krótkim czasie. Jednocześnie relaksuje, odpręża i odżywia tkanki. Poprawia wygląd i koloryt skóry, wygładza zmarszczki mimiczne. Stymulacja skóry.

MASAŻ ŁÓDŹ

MASAŻ PROFILAKTYCZNO - KONDYCYJNY 

MASAŻ PROFILAKTYCZNO-KONDYCYJNY ma na celu poprawę ogólnej wydolności organizmu ludzkiego. Regularne masaże są bardzo pomocne w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i równowagi PSYCHICZNEJ.

MASAŻ ŁÓDŹ

BAŃKI BEZOGNIOWE

TERAPIA ZA POMOCĄ BANIEK BEZOGNIOWYCH to skuteczny i bezpieczny sposób leczenia wielu schorzeń. Wpływają wzmacniająco na układ nerwowy, wzmacniają system immunologiczny, wyrównują napięcie mięśniowe, polepszają krążenie krwi. Bańkami szklanymi można wykonywać krótki masaż. Bardzo dobre efekty przynosi połączenie odpowiednio dobranego masażu i postawienie baniek w punktach akupunkturowych (np. w przypadku rwy kulszowej, rwa barkowej, silnych bólach kręgosłupa).

masaż łódź
masaż łódź

masaż łódź

press to zoom
masaż łódź
masaż łódź

masaż łódź

press to zoom
masaż łódź
masaż łódź

masaż łódź

press to zoom
banki
banki

bańki

press to zoom