pijwki łódź
pijawki łódź

Leczenie pijawkami Łódź

e-mail: pijawki .org@gmail.com

ul. Sucha 2/4, Stary Widzew

Tel. 790 731 253, 791 842 977       

KLIKNIJ FILM  

PIJAWKI ŁÓDŹ -
PYTANIA PACJENTÓW, ODCZUCIA
 

Miła, doświadczona kadra hirudoterapeutów gwarantuje profesjonalną obsługę.

Zabiegi z użyciem pijawki łączone i wspierane o zabiegi akupunkturowe z wykorzystaniem aparatu wyszukującego idealnie miejsca energetyczne na merydianach - tylko u nas

Pijawki Łódź

Medycyna Holistyczna

Zabiegi z użyciem pijawki wykonujemy w profesjonalnym gabinecie hirudoerapii - wizyty umawiamy telefonicznie tel. 791 842 977, 790 731 253.

Przeprowadzamy wywiad z  pacjentem dlatego prosimy o przyniesienie badań.

PIJAWKI ŁÓDŹ ZABIEGI

Wizyty domowe na terenie Łodzi, Zgierza. Ozorkowa realizujemy z dopłatą 30 zł.

Koszt pijawki w zabiegu 20 .

Koszt opieki medycznej i opatrunków 50 zł.

P R O M O C J A !

LECZENIE PIJAWKAMI ŁÓDŹ CENA

Covid -19 jest wirusem. który zgodnie z wieloma autopsjami (sekcjami) wykonanymi przez włoskich lekarzy atakuje układ krwionośny powodując zakrzepicę żył rozproszonych, stąd fatalny stan płuc. udary, zawały serca. Covid atakuje śródbłonek żył co skutkuje powstawanie zakrzepów, które uniemożliwiają przepływ krwi i zgony z tego właśnie powodu.  Dlatego stosowanie profilaktyczne pijawki wydaje się wskazane ze względu na naturalne antykoagulanty zawarte w jej ślinie, które wpływają na rozrzedzenie krwi  nie dopuszczając przy tym do powstawania zakrzepów. Tym samym potwierdza się wniosek że stosowanie pijawek stanowi swoistego rodzaju szczepionkę. 

Pijawki oraz zabieg z ich użyciem wzbudzają często w ludziach negatywne reakcje, które wynikają przede wszystkim z niedoinformowania.  Konwencjonalna medycyna wyparła naturalne sposoby leczenia w tym stosowanie pijawki,  Naukowcy Wschodu oraz Szwajcarzy i Niemcy  pracują  nad „działaniem”  pijawki, badają substancje przez pijawki produkowane. Ich kliniki rehabilitacji posiadają oddziały terapii pijawkami a  hirudterapia  jest refundowana.

Pacjenci często pytają czy zabieg hirudoterapii jest bolesny?  Większość pacjentów odczuwa tzw. szczypanie przez pierwsze 5 do 10 min. Po tym okresie pijawki znieczulają miejsce wgryzienia. Dyskomfortem po zabiegu jest kilkugodzinny okres wysączania spowodowany wstrzyknięciem przez pijawki lekarskie hirudyny, która zapobiega krzepnięciu krwi.

LECZENIE PIJAWKAMI ŁÓDŹ

leczenie pijawkami łódź
leczenie pijawkami łódź
leczenie pijawkami łódź

Liczne enzymy zawarte w ślinie pijawki leczniczej działają między innymi antyzapalnie, rozpuszczają zakrzepy, regulują ciśnienie krwi, spowalniają procesy starzenia się skóry, normalizują poziom cholesterolu i trójglicerydów. Dlatego stosowane są w takich chorobach jak: choroby serca, nadciśnienie, niedociśnienie, chorobach płuc i oskrzeli, choroba Parkinsona i Alzheimera, sm, przy wysokim cholesterolu, żylakach, trudno gojących się ranach, hemoroidach, chorobach kobiecych, bólach stawów, kontuzjach sportowych oraz wielu innych.

pijawki łódź

PIJAWKI ŁÓDŹ

 
 
PIJAWKI ŁÓDŹ CENA

Koszt zabiegów z użyciem pijawki jest uzależniony od ilości zabiegów i ilości użytych pijawek.

Koszt jednej pijawki to 20 zł. Koszt opieki medycznej 50 zł. Ilość zabiegów jest zależna od stanu pacjenta i reakcji organizmu na hirudozwiązki.

Przy pierwszym zabiegu z użyciem pijawki stosowane jest maksymalnie 5 szt. (cena do 150 zł.)

 

PROMOCJA - KOSZT PIJAWKI W ZABIEGU 15  ZŁ./SZT.

PIJAWKI ZABIEG STAWIANIA
PIJAWKI ŁÓDŹ
  • Zabieg z użyciem pijawki leczniczej powinien być wykonywany przez osobę kompetentną, zaznajomioną teoretycznie i praktycznie z zasadami hirudoterapii.

  • Jeden seans terapeutyczny trwa od 40 do 50 minut.

  • Pijawki należy przystawiać po zakończeniu przez pacjenta pracy,

  • Po zabiegu z użyciem pijawki nie należy uprawiać intensywnych ćwiczeń fizycznych.

  • Dobę przed zabiegiem hirudoterapii i dzień po seansie pacjent nie powinien spożywać alkoholu, pić kawy, mocnej herbaty.  Jest to szczególnie istotne u osób z niskim ciśnieniem krwi.

  • Po zabiegu z użyciem pijawki od 4 do 20 godzin z ranki może wystąpić sączenie krwi.

  • W czasie pierwszej doby po zabiegu  z użyciem pijawki nie należy ranki moczyć wodą. Pełną kąpiel można brać dopiero na trzeci dzień. Po kąpieli rankę po ugryzieniu pijawki należy zabezpieczyć niewielkim opatrunkiem,

ZAPRASZAMY NA PROFESJONALNE LECZNICZE I PROFILAKTYCZNE ZABIEGI Z UŻYCIEM PIJAWKI ŁÓDŹ AL.POLITECHNIKI 27 - wejście do apteki EKO FAMILIA 

KOLEJNOŚĆ POSTĘPOWANIA PODCZAS ZABIEGU HIRUDOTERAPII
dezynfekcja
leczenie pijawkami łódź
przystawianie pijawek
leczenie pijawkami łódź
zdejmowanie pijawek
leczenie pijawkami łódź
opatrunek pijawki
leczenie pijawkami łódź
opatrunek pijawki
leczenie pijawkami łódź
pijawki
PIJAWKI ŁÓDŹ- MEDYCYNA HOLISTYCZNA
 
 
 

Pijawki przekłuwając się przez skórę powodują podrażnienie receptorów nerwowe dając. odpowiedni sygnał do mózgu "mobilizując" go do działania mającego zapobiec bądź zwalczyć patogen.
Pijawki po przegryzieniu skóry zaczynają uwalniać do krwioobiegu lecznicze enzymy.
Pijawki powodują kilkugodzinne wysączanie krwi z miejsca ugryzienia mobilizując tym do pracy cały układ krążenia człowieka jednocześnie aktywizując siły obronne do walki z procesem chorobowym.

 

Pijawki lekarskie po przyssaniu się do żywiciela przednią przyssawką dociskają rozwarte szczęki do powierzchni skóry. Pijawki za pomocą skurczów mięśni obracają szczęki o 45° powodując szybki i zdecydowany ruch tnący. Skóra żywiciela zostaje przecięta  na głębokość około 1,5 mm, a głębokość nacięcia zależy od grubości skóry i głębokości na jakiej znajdują się naczynia włosowate żywiciela pijawki (Litwinowicz 2010).

pijawki łódź
pijawki łódź
pijawki łódź
pijawki łódź
pijawki łódź
pijawki łódź
pijawki łódź

Pijawki lekarskie, e-mail: pijawki.org@gmail.com  tel. 790 731 253,  791 842 977   

ul. Sucha 2/4,  92-331 Łódź. POLSKA, POLAND,

pijawki łódź

leczenie pijawkami łódź

Go to link