top of page
AKADEMIA ZDROWIA

tel. 791 842 977

790 731 253

LECZENIE PIJAWKAMI KIELCE

KURSY HIRUDOTERAPII

Miła, doświadczona kadra hirudoterapeutów gwarantuje profesjonalną obsługę.

Przed zabiegiem przeprowadzamy wywiad z każdym pacjentem dlatego prosimy o przyniesienie badań.

PIJAWKI ZABIEGI

KIELCE

Koszt pijawki w zabiegu 20 zł.

Koszt opieki medycznej i opatrunków 50 zł.

LECZENIE PIJAWKAMI CENA

ZABIEGI HIRUDOTERAPII - leczenie pijawkami  KIELCE

PIJAWKI ZABIEGI ŁÓDŹ
PIJAWKI ZABIEGI ŁÓDŹ
PIJAWKI ZABIEGI ŁÓDŹ

Liczne enzymy zawarte w ślinie pijawki leczniczej działają między innymi antyzapalnie, rozpuszczają zakrzepy, regulują ciśnienie krwi, spowalniają procesy starzenia się skóry, normalizują poziom cholesterolu i trójglicerydów. Dlatego stosowane są w takich chorobach jak: choroby serca, nadciśnienie, niedociśnienie, chorobach płuc i oskrzeli, choroba Parkinsona i Alzheimera, sm, przy wysokim cholesterolu, żylakach, trudno gojących się ranach, hemoroidach, chorobach kobiecych, bólach stawów, kontuzjach sportowych oraz wielu innych.

pijawki KIELCE- ZABIEG STAWIANIA
  • Zabieg z użyciem pijawki leczniczej powinien być wykonywany przez osobę kompetentną, zaznajomioną teoretycznie i praktycznie z zasadami hirudoterapii.

  • Jeden seans terapeutyczny trwa od 40 do 50 minut.

  • Pijawki należy przystawiać po zakończeniu przez pacjenta pracy, wieczorem przed snem, a najlepiej w dni wolne od pracy. Przez okres 2 – 3 dni po seansie hirudoterapii nie należy uprawiać intensywnych ćwiczeń fizycznych.

  • Dobę przed zabiegiem hirudoterapii i dzień po seansie pacjent nie powinien spożywać alkoholu, pić kawy, mocnej herbaty, co w skojarzeniu z zabiegiem hirudoterapii może okazać się szkodliwe.  Jest to szczególnie istotne u osób z niskim ciśnieniem krwi.

  • Od 4 do 20 godzin z ranki po zabiegu może wystąpić sączenie krwi.

  • W czasie pierwszej doby po seansie hirudoterapii nie należy ranki moczyć wodą. Pełną kąpiel można brać dopiero na trzeci dzień. Po kąpieli rankę należy zabezpieczyć niewielkim opatrunkiem nasączonym specjalnym roztworem zapobiegającym nadmiernemu krwawieniu i rozprzestrzenianiu się bakterii.

  • W przypadku wystąpienia nadmiernych odczynów alergicznych należy skontaktować się z hirudoterapeutą wykonującym zabieg.

Udało się! Wiadomość dotarła.

PIJAWKI ZABIEGI 

Zabiegi hirudoterapii
LECZENIE PIJAWKAMI CENA

Koszt zabiegów jest uzależniony od ilości zabiegów i ilości użytych pijawek.

Koszt jednej pijawki to 20 zł. Koszt opieki medycznej 50 zł. Ilość zabiegów jest zależna od stanu pacjenta i reakcji organizmu na hirudozwiązki.

Przy pierwszym zabiegu z użyciem pijawki stosowane jest maksymalnie 5 szt. (cena do 150 zł.) 

Leczenie pijawakmi cena
Filmy pijawki
bottom of page